Koosseis, kes saab tasuta singli salvestada, kuulutatakse välja 15. detsembril!

Sel aastal valib esmakordselt ERR-i helitiim kõikide festivalile kandideerivate koosseisude seast ühe, kes saab võimaluse oma muusikat legendaarsetesse Eesti Rahvusringhäälingu helistuudiotesse salvestama minna. 

ERRi heliosakonna raadio poolses osas, mis tegeleb enamjaolt muusika salvestamise ja ülekannetega, töötab peamiselt 10-liikmeline koosseis, mis koosneb helirežissööridest ja helirežissöör-inseneridest. Igapäevaselt tegeletakse väga laia muusikavalikuga, koori- ja kammermuusikast rockini ja sümfooniast laulupeo ja jazzansambliteni. Jazzkaar, koos väiksemate festivaliosadega nagu Sügisjazz ja Jõulujazz, kuulub samuti ERR helitiimi iga-aastasesse tööplaani. 

Nii festival kui tunnustatud helirežissöörid usuvad, et igal muusikul peaks oma loomingust olema kvaliteetseid helinäiteid, et luua kontakte ja loomulikult ka esinemisvõimalusi. Hea salvestuskvaliteet ning professionaalne järeltöötlus on võimeline tooma loos välja detailid, et näidata professionaalset lähenemist oma muusikasse.

Oma lemmiku lubab ERR-i helirežissööride ja inseneride kollektiiv valida üheskoos ning võitja kuulutatakse TUJA ametlikes kanalites  välja 15. detsembril.